O firmie

Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 13 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego IconACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Storczykowa 6, Bielany Wrocławskie

5,0 130 reviews

 • Avatar Tomasz ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Polecam, bardzo dobry kontakt a co najważniejsze, w sytuacji jakiej się znaleźliśmy, bardzo szybka dostawa potrzebnego sprzętu. Fachowe doradztwo w doborze sprzętu rehabilitacyjnego.
 • Avatar Kuba Baran ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Gorąco polecam. Profesjonalna i miła obsługa. Fachowe doradztwo oraz sprzęt wypoczyny był w bardzo dobrym stanie.
 • Avatar Anna kaczorek ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Polecam, bardzo profesjonalną obsługa. Wypożyczyłam łóżko dla mamy. Od początku do końca był bezproblemowy kontakt z firmą, uzyskałam wsparcie merytoryczne i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje wątpliwości. Polecam gorąco. Maria Sochan … More
 • Avatar Gekon Gekon ★★★★★ 4 tygodnie temu
  Bardzo dobry sprzęt polecam serdecznie, duży profesjonalizm wypożyczającego doskonały kontakt z klientem. Aleksandra Łukojć
 • Avatar Al Pal ★★★★★ miesiąc temu
  Dziękujemy za profesjonalną obsługę oraz wysoki poziom kultury osobistej. Uczciwie mogę polecić tę firmę.
 • Avatar Kinga Pilc ★★★★★ miesiąc temu
  Gorąco polecam wypożyczalnie! Warunki umowy jasne, szybka i profesjonalna obsługa.
 • Avatar Maria Szyda ★★★★★ miesiąc temu
  Polecam z całego serducha 🙂 przemiły Pan, wszystko pokazał, wytłumaczył. Najważniejsze że sprzęt szybko został dostarczony, wtedy kiedy tego potrzebowaliśmy. Super obsługa, szybka i w dobrej cenie. Odbiór sprzętu również bardzo przyjazny, … More nigdzie nie musiałam jeździć. Ogólnie jak dla mnie 10 na 10 🙂
 • Avatar Edek Sokal ★★★★★ miesiąc temu
  Szybko, sprawnie. Super obsługa. Pan przyjechał poustawiał wszystkie parametry. Odbiór wypożyczonego sprzętu był w innym miejscu niż był przywieziony. Ale to też nie było problemem. Gorąco polecam.
 • Avatar leszek piec ★★★★★ 2 miesiące temu
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, Pan Jerzy bardzo uprzejmy ,wszystko wytłumaczył, bardzo dobry kontakt, szyna kinetik....? pomaga w szybszym dojściu do sprawności fizycznej, Mi pomogła w 100%. artroskopia kolana.
  Dziękuję Bardzo.
  … More
 • Avatar Daniel Sz ★★★★★ 2 miesiące temu
  Profesjonalne podejście do klienta, a na dodatek właściciel bardzo konkretny i uprzejmy. Szybkie terminy realizacji, dobry kontakt, bardzo konkurencyjne ceny. Minimum formalności oraz brak kaucji, za łóżko rehabilitacyjne to dodatkowy plus. … More Szczerze polecam i nie obawiam się stwierdzić, że jest to jedna z lepszych, jak nie najlepsza firma tego typu w okolicach Wrocławia. Gratuluję podejścia do klienta i dziękuję za współpracę.