O firmie

Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 14 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego IconACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Storczykowa 6, Bielany Wrocławskie

5,0 306 reviews

 • Avatar Asia Brzuzy ★★★★★ tydzień temu
  Bardzo polecam usługi firmy ACTIV-MED. Wypożyczałam łóżko i wózek. Bardzo dobry kontakt z Panem Jerzym , wszystko dokładnie wytłumaczył jak korzystać ze sprzętu. Serdecznie pozdrawiam
 • Avatar Anna Kląskała ★★★★★ tydzień temu
  Solidna firma. Jeśli chodziło o zdobycie informacji o dofinansowaniu za łóżko, jeżeli chodziło o cenę wykupu łóżka, można było dowiedzieć się wszystkiego od właściciela.
  Dowóz do chorego łóżka, rozłożenie go jak i spakowanie i odbiór łóżka
  … More - wszystko sprawnie.
  Co ważne - jeśli nie mogłam się dodzwonić dostawałam odpowiedź SMS kiedy rozmowa będzie możliwa, to się ceni w dzisiejszych czasach. Polecam
 • Avatar Jerzy Totko ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Świetny kontakt z firmą i obsługa w zakresie wynajmu sprzętu. Jestem bardzo zadowolony- wynajem wózka inwalidzkiego (na okres 16 m-cy).
 • Avatar Dariusz Różycki ★★★★★ 2 tygodni temu
  Już po raz trzeci korzystam z usług firmy A-D i jak do tej pory nie zawiodłem się. Terminowość, rzetelność i uproszczone procedury formalne to główne jej cechy.
  Cenię sobie także podejście Właściciela Firmy do pewnych , "ciężkich"
  … More tematów.
  Dziękuję bardzo i pozdrawiam
 • Avatar Dariusz ★★★★★ 2 tygodni temu
  Już po raz trzeci korzystam z usług firmy A-D i jak do tej pory nie zawiodłem się. Terminowość, rzetelność i uproszczone procedury formalne to główne jej cechy.
  Cenię sobie także podejście Właściciela Firmy do pewnych , "ciężkich"
  … More tematów.
  Dziękuję bardzo i pozdrawiam
 • Avatar Mariusz Śliwiński ★★★★★ 3 tygodni temu
  Polecam wszystkim którzy cenią sobie profesjonalne podejście. Łóżko wypożyczone na wiele lat, żadnych aneksów, zmian cen - wszystko dokładnie tak jak się umówiliśmy. Zdecydowanie polecam.
 • Avatar MIREK MASZKIEWICZ ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Jestem bardzo zadowolony z szyny CMP wypożyczonej w ACTIV-MED. Z usługi korzystałem raz i dwa razy przedłużałem. Kontakt z Panem Jerzym był bardzo dobry. Serdecznie polecam tą firmę.
 • Avatar Małgorzata Jazien ★★★★★ miesiąc temu
  Bardzo miła i fachowa obsługa,jestem bardzo zadowolona.Bardzo dziękuję Panu Jerzemu Ślusarenko za współpracę. Pozdrawiam serdecznie.
 • Avatar Pani Teresa ★★★★★ miesiąc temu
  Jestem bardzo zadowolona ze sprzętu wypożyczanego w firmie ACTIV-MED.
  Z usług korzystałam 3 razy , za każdym razem usługa była profesjonalna,szybka.
  Kontakt z Panem Jerzym Ślusarenko był bardzo dobry, nie było żadnego problemu z przedłużeniem
  … More umów na wypożyczany sprzęt. Serdecznie polecam.
 • Avatar Krzysztoff Nowak ★★★★★ miesiąc temu
  Bardzo dziękuję za profesjonalną i kompetentną obsługę w sympatycznej atmosferze w związku z montażem i późniejszym demontażem łóżka rehabilitacyjnego. Polecam wszystkim zainteresowanym.