O firmie

Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 14 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego IconACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Storczykowa 6, Bielany Wrocławskie

5,0 207 reviews

 • Avatar Magda Opanowicz ★★★★★ tydzień temu
  Polecam, bardzo szybko uzyskałam dostęp do szyny CPM na bark - nie znalazłam innej firmy we Wrocławiu, która by taką szynę udostępniała. W cenie profesjonalne szkolenie z obsługi. Bardzo dziękuję.
 • Avatar Milena Ślusarczyk ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Polecam firmę ACTIV-MED. Wypożyczaliśmy szynę, na której ćwiczyła nasza córka. Dzięki temu operacja na chwilę obecną nie jest potrzebna. Profesjonalne podejście do klienta, odpowiedz na wszystkie pytania. Polecam.
 • Avatar Halina Bazylak ★★★★★ 4 tygodni temu
  Firma Activ-Med wyróżnia się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w świadczone usługi. Pan Jerzy zareagował na sytuację pilnej potrzeby dostarczenia koncentratora tlenowego w niedzielę, w godzinach wieczornych. Wykazał się wielkim … More zrozumieniem powagi sytuacji. Polecam korzystanie z usług firmy Activ-Med.
 • Avatar Zbyszek wass ★★★★★ miesiąc temu
  Super super obsługa przyjazna dla klienta dyspozycyjność na wysokim poziomie sprzęt bardzo dobry fachowe doradztwo polecam z pełną odpowiedzialnością
  10 na 10 w skali
  Dziękuję za to że jeszcze są takie firmy jak ta życzę jej jeszcze im
  … More jak najlepszego
  JESZCZE RAZ POLECAM
  WDZIĘCZNY KLIENT
 • Avatar Krystyna Benedyktowicz ★★★★★ miesiąc temu
  Wypożyczałam wózek inwalidzki, sprzęt nowiutki, obsługa sprawna, miła. Dostawa do domu,ceny przystępne. Polecam!
 • Avatar Małgorzata Torończak ★★★★★ miesiąc temu
  Polecam z całego serca. Wszelki sprzęt medyczny potrzebny, jak najbardziej dostępny w super cenach. Wypożyczalismy koncentrator tlenu, który przydał się ojcu po COVID-19. Bardzo mu pomógł przy dusznościach.
  Pozdrawiam.
 • Avatar Elżbieta Szynalik ★★★★★ miesiąc temu
  Bardzo solidny i uczciwy specjalista bardzo jeszcze raz dziękuję i polecam bo Ten Pan zasługuje na najwyższe uznanie
 • Avatar Katarzyna Mistarz ★★★★★ miesiąc temu
  Serdecznie polecam tą firmę. Profesjonalna obsługa z szybką realizacją zamówienia. Z łóżka korzystała nasza babcia, byla bardzo zadowolona jako użytkowniczka. Oprócz ułatwienia w spaniu, funkcjonowaniu, łóżko dzięki swoim zabezpieczeniom, … More chroni przed ewentualnym upadkiem. Sam proces wynajmu bardzo szybki, pomoc i instruktaż użytkowania. Zasłużone 5 gwiazdek 🙂
 • Avatar krzysztof zelent ★★★★★ 3 miesiące temu
  Bardzo profesjonalne podejście do potrzeb klienta - pacjenta .
  W ofercie pełna gama odpowiednich urządzeń , a przy tym odpowiednie doradztwo . Natychmiastowa dostawa zamawianego sprzętu . Polecam wszystkim , Dziękuję
 • Avatar Krzysztof Miśkiewicz ★★★★★ 3 miesiące temu
  Ocena winna być 6. Odniosłem wrażenie że praca pracowników ACTIV-MED wykonywana jest z pasją i zaangażowaniem. Pełna profeska: słowni, terminowi, punktualni lepiej nie moglem trafić. Polecam