Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 13 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia rehabilitacyjna IconACTIV-MED Wypożyczalnia rehabilitacyjna

Storczykowa 6, Bielany Wrocławskie

5,0 105 reviews

 • Avatar Magda Rogalska ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Polecam z całego serca. Pan, który nas obsługiwał bardzo miły. Szybko i sprawnie gdy czas nagle goni w zależności kto w jakiej sytuacji się nagle znajdzie. Sprzęt w bardzo dobrym stanie w pełni sprawny. Minimum formalności, … More koszty wynajęcia również do przyjęcia. Serdecznie polecam. Profesjonalizm w 100%. Ja od siebie bardzo dziękuję za pomoc.
 • Avatar monika senk ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Polecam z czystym sumieniem. Znalazłam się w trudnej sytuacji, choroba mamy, brak specjalistycznego sprzętu koniecznego do opieki, poszukiwania. Znalazłam ACTIV-MED. Zadzwoniłam, odebrał telefon empatyczny Pan, udzielił wyczerpujących … More informacji, doradził co powinnam wybrać. Dostosował się do mojego terminu, przyjechał, przywiózł łóżko, materace, udzielił istrucji użytkowania. Wszystko w reżimie sanitarnym. Dzięki niemu byłam już przygotowana na powrót mamy ze szpitala. Łóżko, jak i materac, które wypożyczałam najwyższej jakości, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Do tego bardzo przystępna cena wynajmu, chyba najniższa na rynku. Jeszcze raz powtórzę - warto skorzystać z usług ACTIV-MED, nie zawiedziecie się.
 • Avatar Krzysztof Wirszyc ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Jestem w pełni zadowolony z obsługi firmy Activ-Med. Pełny profesjonalizm, polecam usługi tej firmy. Oceniam na pięć gwiazdek.
 • Avatar wanda janocha ★★★★★ tydzień temu
  Profesjonalna obsługa , życzliwość dla klienta i fachowe doradztwo.Szybka realizacja i przystępna cena.Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi firmy Pana Jerzego.Bardzo dziękujemy.
 • Avatar Boss W226j ★★★★★ 2 tygodni temu
  Sprawna obsługa. Pan bardzo miły . Łóżko przywiezione na miejsce i zmontowane. Wszystko sprawne i dobre ceny. Łóżko również odebrane przez obsługę. Polecam.
 • Avatar Tomasz Kluczyński ★★★★★ 4 tygodni temu
  PROFESJONALIZM w każdym calu. Życzliwość dla klienta. Zadbany sprzęt . Perfekcyjna komunikacja z klientem . Fachowe doradztwo . Z CAŁEGO SERCA POLECAM -jeśli życie zmusza nas do korzystania ze sprzętu rehabilitacyjnego to tutaj … More warto skorzystać z usług .
 • Avatar monika kwiatkowska ★★★★★ 4 tygodnie temu
  Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo, szybka dostawa pod wskazany adres oraz przystępne ceny. Firma godna polecenia. Osobiście korzystałam z szyny CPM, sprzęt renomowanej firmy w b. Dobrym stanie i prosty w obsłudze. … More Polecam wszystkim osobom, które tak jak Ja są po rekonstrukcji ACL. Szyna pomocna w pierwszych dniach po zabiegu, skraca czas rehabilitacji. SZCZERZE POLECAM.
 • Avatar Andrzej ★★★★★ miesiąc temu
  Potrzebowaliśmy szybko koncentratora tlenu, który trudno było gdziekolwiek wypożyczyć, także w ACTIV-MED. Pan po dwóch dniach jednak niespodzianie zadzwonił z dobrą informacją, że ma wolne urządzenie. Tego samego dnia wypożyczyliśmy … More koncentrator, który ogromnie się przydał w walce z chorobą. Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Firma ze wszech miar godna polecenia.