O firmie

Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 14 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego IconACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Storczykowa 6, Bielany Wrocławskie

5,0 261 reviews

 • Avatar Krzysztof Pusz ★★★★★ miesiąc temu
  Polecam firmę Activ-Med. Pełen profesjonalizm. Dostępność w każdej chwili. Sprzęt bardzo dobry.
  Wypożyczenie bez ukrytych opłat, wszystko jasne i czytelne. Naprawdę szczerze polecam osobm, które się wahają czy i gdzie wypożyczyć sprzęt
  … More medyczny. Właśnie w firmie ACTIV-MED!
 • Avatar Yakovleva Viktoria ★★★★★ 4 miesiące temu
  Bardzo dziękuję, wypożyczyli wózek dla mojej córki, która złamała nogę. Konsultant znalazł najlepszą opcję i zorganizował szybki odbiór. Wózek był w doskonałym stanie, łatwy do włożenia do samochodu, więc nie musieliśmy siedzieć w domu … More przez dwa miesiące, jeździliśmy do teatrów, parków i na wycieczki.
 • Avatar Joanna Jadowska ★★★★★ 4 miesiące temu
  Zdecydowanie polecam. Pożyczaliśmy szynę rehabilitacyjna CPM. Profesjonalna obsługa, duza wiedza rehabilitacyjna, gruntowne przeszkolenie nas w zakresie użytkowania urządzenia wzbudziło w nas ogromne zaufanie. Sprzęt wysokiej jakości i … More w bardzo dobrym stanie. Dziekujemy bardzo 👍👍👍
 • Avatar Krzysztof Kociatyn ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Bardzo profesjonalna firma. Łóżko rehabilitacyjne w idealnym stanie, dobrane do potrzeb i dogodne do pielęgnacji chorego. Przywiezienie, montaż i zabranie po zakończeniu wypożyczenia szybko i sprawnie, w dogodnym terminie. Relatywnie niska … More cena.
  Gorąco polecam.
 • Avatar Anna RS ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Z czystym sumieniem polecam wypożyczalnie ACTIV-MED. Kultura, fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt, dobry sprzęt.
  Omyłkowo zapłaciłam dwukrotnie płatność za koncentrator ( nawet o tym nie wiedziałam, bo w chorobie najbliższych niektóre
  … More rzeczy schodzą na dalszy plan), właściciel niezwłocznie zwrócił nadpłatę.
  Dziękuję za uczciwość i współpracę.
 • Avatar Waldemar Kowalski ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Szczerze polecam usługi tej firmy. Jestem bardzo zadowolony i jestem pewien że każdy kto skorzysta z tych możliwości jakie daje nam ACTIV-MED będzie również zadowolony. Wypozyczalem łóżko rehabilitacyjne dostarczono mi je do domu bardzo … More szybko -pożądny sprzęt kiedy łóżko przestało być potrzebne jeden telefon i sprzęt został zabrany.
 • Avatar Ewelina Ka ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Polecam firmę Activ-Med. Pełen profesjonalizm. Wynajmowałam łóżko rehabilitacyjne z którego byłam w pełni zadowolona. Sprzęt w dobrym stanie, bez zastrzeżeń. Na pewno jeszcze skorzystam z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego w tej firmie. … More
 • Avatar Olga ZK ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Polecam współpracę z firmą ACTIV-MED. Korzystałam z wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego i materaca. Obsługa naprawdę profesjonalna, dyspozycyjność, szybka realizacja, fachowa pomoc i doradztwo . Jeśli ktoś ceni sobie indywidualne podejście … More do klienta to z wielką przyjemnością mogę polecić tę firmę. Dziękuję za współpracę.
 • Avatar Olga Zytniewska-Kozieł ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Polecam współpracę z firmą ACTIV-MED. Korzystałam z wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego i materaca. Obsługa naprawdę profesjonalna, dyspozycyjność, szybka realizacja, fachowa pomoc i doradztwo . Jeśli ktoś ceni sobie indywidualne podejście … More do klienta to z wielką przyjemnością mogę polecić tę firmę. Dziękuję za współpracę.
 • Avatar Kasia Machowska ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Gorąca polecam wypożyczalnie ACTIVMED. Profesjonalizm w każdym calu. Wypożyczone łóżko w idealnym stanie, dowóz ekspresowy. Kontakt z Panem Jerzym na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję.