O firmie

Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 14 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu
wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego - łóżek

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego-medycznego Wrocław IconACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego-medycznego Wrocław

Storczykowa 6/1A, Bielany Wrocławskie

5,0 358 reviews

 • Avatar Maria SM ★★★★★ tydzień temu
  Dobra współpraca oraz bardzo profesjonalną obsługa. Łóżko było w bardzo dobrym stanie i w pełni funkcjonalne. Pan jest bardzo reaktywny i szybko odpowiada na telefony lub smsy. Polecam
 • Avatar Marta Kalinowska ★★★★★ miesiąc temu
  Bardzo polecam! Sprawdziliśmy na własnej skórze, jak bardzo pomocny to sprzęt. Świetny kontakt z Panem, transport i cenne wskazówki otrzymane.
  Szkoda, że lekarze w szpitalach tak mało mówią pacjentom o takiej formie wsparcia rehabilitacji.
  … More
 • Avatar Marcin Horoszczak ★★★★★ miesiąc temu
  Firma godna polecenia gdyby mozna bylo dal bym wiecej gwiazdek . Bardzo szybka realizacja po kontakcie lozko z materacem dla Taty dostarczone praktycznie odrazu . Sprzęt w bardzo dobrym stanie montaż i demontaż. Polecam z całego serca … More .
 • Avatar janusz przybylski ★★★★★ miesiąc temu
  Pan nie zwlekał i szybko załatwił sprawę, łóżko było już na drugi dzień po pierwszym kontakcie. Sprzęt sprawował się świetnie, po 3 miesiącach odbiór szybki sprawny. Poprosiłem o poradę w sprawie zakupu łóżka i dostałem wyczerpującą odpowiedź. … More Polecam bo cena wynajmu, obsługa i sprzęt godne polecenia. jp
 • Avatar Malgorzata Krattenmacher ★★★★★ miesiąc temu
  Firma ACTIV-MED jest godna polecenia,
  Jakosc sprzetu- w naszym przypadku bylo to łóżko rehabilitacyjne- oraz uslugi jest bardzo wysoka, a cena naprawde atrakcyjna.
  P.Jerzy Slusarenko jest doswiadczonym w tej branży profesjonalistą.
 • Avatar Anita Ożóg ★★★★★ 2 miesiące temu
  Gorąco polecam to miejsce. Profesjonalne szkolenie dotyczące wyporzyczonego sprzętu, empatyczne podejście do kliena. Właściciel zawsze pod telefonem w razie wątpliwości służy pomocą. Nie można oczekiwać więcej. Dziękuję bardzo.
 • Avatar Ryszard Kaliński ★★★★★ 2 miesiące temu
  Korzystałem z usług tej firmy, jestem bardzo zadowolony wszystko co było umówione telefonicznie dokładnie zrealizowane w ustalonym terminie. Sprzęt wysokiej jakości dostarczony z montażem i później odebrany beż jakichkolwiek problemów. … More
 • Avatar FotoPracownia Lachowicz ★★★★★ 2 miesiące temu
  Sympatyczna i profesjonalna obsługa. Firma zapewnia dostawę, montaż i demontaż łóżka rehabilitacyjnego wraz z instrukcją użytkowania i fachową poradą udzieloną przez Pana na etapie montażu. Bezproblemowa współpraca. Atrakcyjne ceny wypożyczenia … More sprzętu. Zdecydowanie polecam.
 • Avatar Robert Olejnik ★★★★★ 3 miesiące temu
  Activmed- profesjonalna obsługa. Szybka reakcja na potrzebę i zrozumienie ze strony właściciela firmy. Poza dostarczeniem sprzętu Pan Jerzy służy radą nie tylko w sprawie eksploatacji sprzętu ale i tego co pomaga w opiece. Dostarczenie … More sprzętu, złożenie a potem zwrot. Wszystko perfekcyjnie zorganizowane. Polecam bardzo jeśli ktoś ma taką potrzebę lub polecam kontakt jeśli ktoś ma wątpliwości czy taki fachowy sprzęt pomaga w opiece nad chorą osobą.
 • Avatar Agnes White ★★★★★ 3 miesiące temu
  Polecam z całego serca. Znalazłam się w trudnej sytuacji, choroba taty, brak specjalistycznego sprzętu koniecznego do opieki. Przeszukałam internet i znalazłam ACTIV-MED. Zadzwoniłam, telefon odebral empatyczny Pan, udzielił wyczerpujących … More informacji, doradził co powinnam wybrać. Dostosował się do mojego terminu, przyjechał, przywiózł łóżko, materace, udzielił instrukcji użytkowania. Dzięki niemu byłam już przygotowana na powrót taty ze szpitala. Łóżko, jak i materac, najwyższej jakości, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Do tego bardzo przystępna cena wynajmu. Każdemu kto z różnych powodów potrzebuje specjalistycznego sprzętu dla siebie lub swoich bliskich to polecam bo warto skorzystać z usług ACTIV-MED, nie zawiedziecie się.
  Dziękuje Panie Jerzy.