O firmie

Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 14 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego IconACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Storczykowa 6, Bielany Wrocławskie

5,0 180 reviews

 • Avatar Przemek Okaj ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Od firmy ACTIV-MED wypożyczyłem szynę cpm i jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług przez firmę. Pan przywiózł mi szynę w sobotę i ja także odebrał, super że nie stanowiło to problemu. Pozdrawiam
 • Avatar Karolina Błaszczak ★★★★★ tydzień temu
  Jestem zadowolona z wypożyczalni. Sprzęt w dobrym stanie a właściciel służy pomocą i udziela wskazówek co do obsługi wózka. Polecam!
 • Avatar Maciek P ★★★★★ tydzień temu
  Bardzo sympatyczny i służący pomocą właściciel. Sprzęt zadbany i serwisowany. Wszystko wytłumaczone. Na dodatkowe pytania wyczerpująca odpowiedź telefoniczna. 100% polecam!
 • Avatar Beata B ★★★★★ tydzień temu
  Profesjonalna usługa, bardzo dobra komunikacja, szybko dostarczony sprzęt, sprawny, niska cena. Polecam korzystanie z usług firmy wypożyczającej sprzęt medyczny. Bardzo dziękuję za lepszy komfort życia dla mojej mamy.
 • Avatar Piotr Wrona ★★★★★ 4 tygodnie temu
  Pełen profesjonalizm, szybko dostarczony sprzęt, montaż i kontakt z osobą zajmującą się wypożyczeniem szyny PCM beż problemu.cena adekwatna do usługi. Szczerze Polecam
 • Avatar Kate Lessmann ★★★★★ miesiąc temu
  Doskonala obsluga i pelen profesjonalism, wyczerpujaca informacja i instrukcja uzytkowania sprzetu. Blyskawiczna dostawa koncentratora. Koncentrator tlenu dostarczony ze wszelkimi mozliwymi akcesoriami w stanie idealnym. Przystepna cena. … More Jestesmy bardzo zadowoleni. Dziekujemy za wspolprace 🙂
 • Avatar Gosia Szygulska ★★★★★ miesiąc temu
  Polecam Activemed, korzystaliśmy z łóżka rehabilitacyjnego. Profesjonalne podejście i obsługa, chęć udzielenia jak najszybciej pomocy. Właściciel firmy o wysokiej kulturze osobistej , co jest nieocenione przy spotkaniu. .
 • Avatar Klaudia Mścichowska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Z firmy ACTIV-MED wypożyczałam szynę CPM do rehabilitacji kolana. Bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy. Bardzo miła i kompetentna pomoc. Ja wypożyczałam z możliwością dowiezienia na miejsce i przeszkoleniem w obsłudze użytkowania szyny. … More Wypożyczałam na okres 3 tygodni, przez cały ten czas miałam bardzo dobry i miły kontakt z firmą. Bardzo polecam wszystkim firmę ACTIV-MED.
 • Avatar Michal Stasiak ★★★★★ 2 miesiące temu
  Witam. Korzystaliśmy z łóżka rehabilitacyjnego dla osoby starszej. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Szybki montaż, oraz wzorowa obsługa w razie jakichkolwiek problemów. Cena za wynajem uważam nie jest wygórowana, także szczerze polecam. … More
 • Avatar Barbara Baran ★★★★★ 3 miesiące temu
  Korzystałam z koncentratora tlenu wypożyczonego z Aktiv-Med. Sprzęt służył niezawodnie, bezawaryjnie. Wypożyczenie i dostawa sprzętu bardzo profesjonalna. Polecam