O firmie

Kilka słów o nas

ACTIV-MED to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego do domowego użytku. Od 13 lat towarzyszymy osobom, które w wyniku wypadku, choroby, rekonwalescencji utraciły sprawność ruchową i samodzielność.

Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres w terminie dogodnym dla Klienta. Wszelkie formalności upraszczamy. Wyjaśniamy wątpliwości. Doradzamy w podjęciu decyzji. Szkolimy w obsłudze sprzętu.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin. Wiemy, że cierpliwość, wyrozumiałość i zwyczajna ludzka pomoc są czasami na wagę złota. Dla nas także życzliwość, wsparcie, przyjazna i bezpieczna atmosfera są w życiu ważne. Dlatego chętnie dzielimy się z naszymi Klientami tym, co sami cenimy.

Razem budujemy dobre relacje i dobrą współpracę. Zapraszamy do niej także Ciebie.

Oferta wynajmu

Dlaczego warto nam zaufać?

Komunikatywność

Z uwagą Cię wysłuchamy, a w razie wątpliwości dopytamy, aby mieć pewność, że dobrze zrozumieliśmy Twoje potrzeby i intencje. Wyjaśnimy, doradzimy i przeszkolimy w sposób przejrzysty. Upewnimy się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Terminowość

Działamy szybko i w oczekiwanym terminie, bo szanujemy Twój czas i uwzględniamy jego wymagania. Rozumiemy pojęcia pilny, nagły, natychmiastowy. Dlatego zamówienia często realizujemy od ręki.

Niezawodność

Dostarczymy Ci sprzęt najlepszej jakości, niezawodny, czysty i zdezynfekowany. Chcemy, aby wszystko działało sprawnie, dlatego wraz z dostawą sprzętu szkolimy z jego obsługi. Komfort Klienta jest dla nas ważny, dlatego zawsze upewniamy się, że swobodnie poradzi sobie z użytkowaniem urządzenia.

Kompleksowość

Od Ciebie oczekujemy właściwie tylko jednego – mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Resztą zajmiemy się sami. Wyręczymy Cię w załatwieniu wszelkich formalności. Przeprowadzimy z Tobą precyzyjny wywiad. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Poinformujemy o możliwościach i warunkach wypożyczenia sprzętu. Przedstawimy cennik. Sporządzimy umowę. Dostarczymy Ci sprzęt  i umowę pod wskazany adres w obrębie województwa dolnośląskiego.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Opinie naszych Klientów

ACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego IconACTIV-MED Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Storczykowa 6, Bielany Wrocławskie

5,0 151 reviews

 • Avatar Bogna A100 ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Usługa wykonana bez zarzutu. Co prawda nie korzystałam z wypożyczonego koncentratora (na szczęście nie było potrzeby) więc nie mogę się wypowiedzieć o jakości sprzętu. Ale obsługa klienta bardzo w porządku.
 • Avatar Anna Łakota ★★★★★ 2 tygodni temu
  Polecam z czystym sumieniem ♥️bardzo profesjonalne podejście do klienta. Miła i kompetentna obsługa, a także elastyczne godziny jeżeli chodzi o wypożyczenie lub zwrot sprzętu. Wszystko na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach. … More
 • Avatar Małgorzata Pilecka ★★★★★ 3 tygodni temu
  Polecam!!! Bardzo rzetelna firma. Szybkie terminy realizacji. Profesjonalna i miła obsługa włącznie z doradztwem oraz instruktażem dla korzystających ze sprzętu. Sprzęt bardzo dobrej jakości, jak nowy. Przystępne ceny za wynajem, najniższe … More wśród innych firm. Firma godna polecenia.
 • Avatar Inez Kowalska ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Wujek wypożyczył profesjonalne łóżko oraz sprzęt rehabilitacyjny (szynę). Jest po operacji biodra i szyna sprawdziła się znakomicie. Profesjonalne
  doradztwo i obsługa. Ceny bardzo przystępne. Bardzo polecam.
 • Avatar Ангелина Сороко ★★★★★ 4 tygodnie temu
  Dziękujemy za usługe. Wyporzyczyłam koncentrator tlenu. Sprzęt w super stanie, bardzo profesjonalna i punktualnia obsługa, cena uważam bardzo dobra, polecam z całego serca))
 • Avatar MsBlizniak ★★★★★ miesiąc temu
  Od firmy wypożyczyłam wózek inwalicki , sprzęt super , ceny przystępne , obsługa sprawna i miła . Polecam wypożyczalnię ACTIV-MED z całego serca . Pozdrawiam .
 • Avatar Ela B ★★★★★ miesiąc temu
  Wypożyczyłam profesjonalne łóżko i kupiłam materac dla mojego ciężko chorego taty. Jestem bardzo zadowolona zarówno ze sprzętu jak i sprawnej obsługi. Dostawa z dnia na dzień, szybki montaż i życzliwa komunikacja z Panem. Koszt wynajęcia … More przystępny.Jestem bardzo zadowolona
 • Avatar Wojciech Iwański ★★★★★ miesiąc temu
  Profesjonalne doradztwo, podejście do klienta i szybki czas realizacji. Pan Jerzy bardzo dokładnie wytłumaczył jak używać sprzętu a także przez cały okres wypożyczenia służył pomocą. Sprzęt bardzo dobrej jakości oraz przystępne ceny. Dziękujemy … More bardzo.
 • Avatar RENATA KOWALCZYK ★★★★★ miesiąc temu
  Od firmy ACTIVMED, wypożyczyłam dla swojej mamy łóżko wraz z materacem przeciwodleżynowym. Sprzęt był jak nowy, czysty i zadbany. Ceny za wynajem uważam całkiem przyzwoite. Polecam
 • Avatar Genowefa Ładniak ★★★★★ miesiąc temu
  Bardzo rzetelna firma. Profesjonalna obsługa włącznie doradztwem oraz instruktażem dla korzystających ze sprzętu. Relatywnie niska cena.
  Łóżko rehabilitacyjne dobrane do potrzeb i dogodne do pielęgnacji chorego. Przywiezienie, montaż i
  … More zabranie po zakończeniu wypożyczenia szybko i sprawnie, w dogodnym terminie.
  Gorąco polecam.