Warunki wynajmu sprzętu medycznego

Wyjaśniamy w 8 punktach, jak szybko i bez komplikacji wypożyczyć u nas sprzęt:
null

Zamówienie

Dla Twojej wygody zamówienia przyjmujemy telefonicznie. Możesz zadzwonić pod wskazany numer lub wysłać zapytanie przez formularz. Na pewno oddzwonimy.
null

Umowa

Wszystkie formalności załatwiamy w domu Klienta. Dostarczymy Ci umowę najmu wraz ze sprzętem. Po zaakceptowaniu i podpisaniu umowy sprzęt będziesz mógł wypożyczyć od razu.
null

Opłata

Proponujemy korzystne warunki umowy w kwestii płatności. Przede wszystkim nie pobieramy kaucji, a za wynajem sprzętu nie musisz płacić z góry za dłuższy okres. Możesz zapłacić nawet za 1 miesiąc.
Wyjątkiem jest wynajem szyn CPM. Ze względów rehabilitacyjnych wynajmujemy je przynajmniej na 7 dni, a okresem rozliczeniowym jest doba.
Możesz też wybrać wygodną formę płatności: gotówką lub przelewem na konto.
null

Dowóz i montaż

Sprzęt dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres. Koszt dowozu i odbioru (w sumie) w granicach Wrocławia to tylko 140 zł. Zmontujemy go i ustawimy we wskazanym miejscu. Oferujemy także dowóz w całym województwie dolnośląskim oraz poza jego granicami po wcześniejszym ustaleniu kosztów transportu.
Dostarczany sprzęt jest czysty i zdezynfekowany, więc możesz z niego od razu bezpiecznie korzystać.
null

Szkolenie z obsługi sprzętu

W cenę wynajmu wliczone jest szkolenie z obsługi sprzętu. Wszystkiego Cię nauczymy i udzielimy potrzebnych informacji na temat eksploatacji. W razie wątpliwości będziesz mógł też w każdej chwili do nas zadzwonić.
null

Reklamacja

Wypożyczamy sprzęt najwyższej jakości, niezawodny i w pełni sprawny. Jednak w razie awarii dostarczymy sprzęt zastępczy oraz zapewnimy odpowiedni serwis bez dodatkowych opłat.
null

Akcesoria

Możesz też nabyć u nas potrzebne do sprzętów akcesoria, np. materac piankowy (podkładowy) czy materac przeciwodleżynowy.
null

Rezygnacja

U nas sprzęt wypożyczysz na dowolny okres. Możesz też w dowolnym momencie zrezygnować z wynajmu.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, zadzwoń. Chętnie na nie odpowiemy.

Cennik wynajmu sprzętu medycznego

Nazwa Cena
łóżko rehabilitacyjne 120 zł/miesiąc
szyna CPM od 25 zł/doba
podnośnik pacjenta 120 zł/miesiąc
koncentrator tlenu + kaniula nosowa (wąsy) gratis 150 zł/miesiąc
wózek inwalidzki 70 zł/miesiąc
wózek inwalidzki + podnóżek z regulowanym kątem zgięcia 75 zł/miesiąc
materac przeciwodleżynowy 30 zł/miesiąc

Cennik wynajmu sprzętu medycznego – z jakimi kosztami musimy się liczyć?

Wysokie ceny zakupu sprzętu medycznego sprawiają, że w przypadku chorób, które nie są przewlekłe, często bardziej opłacalnym wyborem okazuje się wynajem tego typu urządzeń. Dzięki temu pacjenci zyskują możliwość przebywania i odbywania ewentualnej rehabilitacji w domowych warunkach, czyli w miejscu, w którym czują się bezpieczni oraz w którym mogą liczyć na wsparcie bliskich osób. Warto przy tym wspomnień, że lepsze samopoczucie pacjenta w wielu przypadkach przyspiesza jego powrót do zdrowia. Dlatego też warto dowiedzieć się, jaki jest cennik wynajmu sprzętu medycznego i które rozwiązanie okaże się najbardziej opłacalne.

Czytaj więcej

Ceny wynajmu sprzętu medycznego – od czego zależą?

Decydując się na wynajem sprzętu medycznego, w większości przypadków można zaoszczędzić dużo pieniędzy, których nie trzeba przeznaczać na zakup tego typu urządzeń. Ponadto dzięki takiemu rozwiązaniu pacjent może przetestować różne rodzaje sprzętu i tym samym wybrać ten najbardziej odpowiadający jego oczekiwaniom. Warto pamiętać o tym, że godnym uwagi pomysłem okazuje się wynajem długoterminowy – ceny wynajmu sprzętu medycznego w chwili, gdy decydujemy się na dłuższy najem, bardzo często są niższe niż w przypadku wypożyczenia na jedną czy dwie doby. Dzięki temu pacjenci, którzy dłużej dochodzą do pełnej sprawności, nie muszą obawiać się niezwykle wysokich kosztów.

Warto również wspomnieć o tym, że cennik wynajmu sprzętu medycznego w naszej wypożyczalni ACTIV-MED wyróżnia się korzystnymi warunkami płatności. W praktyce oznacza to, że pacjent nie jest zmuszony do wpłacania wszelkiego rodzaju kaucji, a także do uiszczania opłaty za urządzenia w chwili wynajmu. Wiedząc, że okres rehabilitacji to niezwykle trudny czas, zapewniamy naszym klientom możliwość wygodnych płatności, a także wcześniejszego rozwiązania umowy. W efekcie nie musimy martwić się przewidywaniem, przez jak długo tego typu sprzęt będzie nam potrzebny. Ponadto zapewniamy niedrogi transport urządzeń oraz ich bezpieczny montaż pod wskazanym adresem.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.