Warunki wynajmu

Wyjaśniamy w 8 punktach, jak szybko i bez komplikacji wypożyczyć u nas sprzęt:
null

Zamówienie

Dla Twojej wygody zamówienia przyjmujemy telefonicznie. Możesz zadzwonić pod wskazany numer lub wysłać zapytanie przez formularz. Na pewno oddzwonimy.
null

Umowa

Wszystkie formalności załatwiamy w domu Klienta. Dostarczymy Ci umowę najmu wraz ze sprzętem. Po zaakceptowaniu i podpisaniu umowy sprzęt będziesz mógł wypożyczyć od razu.
null

Opłata

Proponujemy korzystne warunki umowy w kwestii płatności. Przede wszystkim nie pobieramy kaucji, a za wynajem sprzętu nie musisz płacić z góry za dłuższy okres. Możesz zapłacić nawet za 1 miesiąc.
Wyjątkiem jest wynajem szyn CPM. Ze względów rehabilitacyjnych wynajmujemy je przynajmniej na 7 dni, a okresem rozliczeniowym jest doba.
Możesz też wybrać wygodną formę płatności: gotówką lub przelewem na konto.
null

Dowóz i montaż

Sprzęt dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres (koszt dowozu w granicach Wrocławia to tylko 50 zł). Zmontujemy go i ustawimy we wskazanym miejscu. Oferujemy także dowóz w całym województwie dolnośląskim oraz poza jego granicami po wcześniejszym ustaleniu kosztów transportu.
Dostarczany sprzęt jest czysty i zdezynfekowany, więc możesz z niego od razu bezpiecznie korzystać.
null

Szkolenie z obsługi sprzętu

W cenę wynajmu wliczone jest szkolenie z obsługi sprzętu. Wszystkiego Cię nauczymy i udzielimy potrzebnych informacji na temat eksploatacji. W razie wątpliwości będziesz mógł też w każdej chwili do nas zadzwonić.
null

Reklamacja

Wypożyczamy sprzęt najwyższej jakości, niezawodny i w pełni sprawny. Jednak w razie awarii dostarczymy sprzęt zastępczy oraz zapewnimy odpowiedni serwis bez dodatkowych opłat.
null

Akcesoria

Możesz też nabyć u nas potrzebne do sprzętów akcesoria, np. materac piankowy (podkładowy) czy materac przeciwodleżynowy.
null

Rezygnacja

U nas sprzęt wypożyczysz na dowolny okres. Możesz też w dowolnym momencie zrezygnować z wynajmu.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, zadzwoń. Chętnie na nie odpowiemy.

Cennik wynajmu

NazwaCena
łóżko rehabilitacyjne100 zł/miesiąc
szyna CPMod 20 zł/doba
podnośnik pacjenta100 zł/miesiąc
koncentrator tlenu + kaniula nosowa (wąsy) gratis150 zł/miesiąc
wózek inwalidzki40 zł/miesiąc
wózek inwalidzki + podnóżek z regulowanym kątem zgięcia70 zł/miesiąc
materac przeciwodleżynowy30 zł/miesiąc

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ACTIV-MED to komfort czasowy, finansowy i organizacyjny. Przekonaj się o naszym wsparciu. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.