Wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu

Sprzęt rehabilitacyjny we Wrocławiu

Łóżka rehabilitacyjne

Zobacz więcej

Koncentratory tlenu

Zobacz więcej

Materace

Zobacz więcej

Wózki inwalidzkie

Zobacz więcej

Szyny CPM

Zobacz więcej

Podnośniki pacjenta

Zobacz więcej

Wypożyczanie sprzętu medycznego

Firma ACTIV-MED wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego Wrocław od wielu lat wspiera osoby, które potrzebują specjalistycznych urządzeń medycznych. W ramach naszej działalności prowadzimy wynajem profesjonalnego sprzętu, pomagającego w rehabilitacji pacjentów z ograniczoną sprawnością ruchową oraz samodzielnością. Nabycie tego rodzaju urządzeń nierzadko wiąże się z poniesieniem znacznych kosztów, dlatego często lepszym rozwiązaniem niż ich zakup jest decyzja o wypożyczeniu. W ACTIV-MED oferujemy wynajem łóżek rehabilitacyjnych, koncentratorów tlenu, materaców, wózków inwalidzkich, szyn CPM oraz podnośników pacjenta.

Czytaj więcej

Nasi klienci mają gwarancję pełnego wsparcia i pomocy na każdym etapie. Służymy radą zarówno w temacie doboru właściwego sprzętu, jak i jego użytkowania oraz konserwacji. W cenie wypożyczenia uwzględniamy także szkolenie z prawidłowej obsługi wybranych urządzeń. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów wynajmu dostarczamy na wskazane miejsce sprzęt rehabilitacyjny. Wrocław to miasto, na terenie którego działamy przede wszystkim, ale możemy dowieźć sprzęt również do dalszych zakątków kraju.

Kompleksowa obsługa

W ACTIV-MED wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego Wrocław maksymalnie uprościliśmy wszystkie procedury związane z zawarciem umowy wynajmu urządzeń medycznych. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, a formalności dokonujemy w domu klienta. Proponujemy preferencyjne warunki płatności, m.in. nie pobieramy kaucji. Sprzęt można wypożyczyć na dowolny okres, bez wcześniejszej deklaracji, rezygnując z umowy w dowolnym momencie jej trwania.

Wypożyczane urządzenia to produkty profesjonalne, w pełni sprawne oraz zdezynfekowane, dlatego od razu można zacząć z nich korzystać. Prowadzimy również serwis sprzętu medycznego, więc w razie jakichkolwiek problemów z działaniem wynajętych urządzeń dostarczamy zastępczy sprzęt, naprawiając usterki.

Jeśli potrzebny jest wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny Wrocław zaprasza do ACTIV-MED. Służymy pomocą 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy!